Olympijská vítězka tak trochu jinak. V bikinách!

Posted on 13.4.2011

Lindsay VonnLindsay Vonn v exkluzivním videu při focení v bikinách. Exkluzivní prostředí, nádherné hory, ledovec, horské slunce, helikoptéra a …. krásná sjezdařka v odvážných pózách. Mimořádný umělecký zážitek, ocení nejen muži ale všichni, kteří fandí sjezdovému lyžování.17. února se vrtkavé počasí konečně usmířilo s organizátory ZOH, a v naprosto idilickém dni, zalitém sluncem umožnit start sjezdu žen.

Lindsay VonnLindsey VonnLindsey VonnLindsay Vonn

Na krásné, ale těžké sjezdovce ve Whistleru rozhodně nebyl vidět nudný závod. Den byl nabytý adrenalinem a při častých pádech, z nichž některé vypadaly opravdu hrůzostrašně, jsme mohli sledovat vynikající a opravdu špičkové výkony.

Vítězkou se stala favorizovaná američkana Lindsay Vonn a triumf amerických lyžařek umocnila druhým místem Julia Mancusová, která byla o 57 setin pomalejší. Třetí místo obsadila Rakušanka Elisabeth Görglová s mankem už skoro sekundu a půl na vítězku. Talentovaná česká sjezdařka Klára Křížová upadla, ale závod dokončila jako poslední. Šárka Záhrobská obsadila po opatrné jízdě 27. pozici.

Když však pětadvacetiletá Lindsay Vonn sundala helmu, oběvila se krásná a pohledná dívka, do které by nikdo neřekl, že v současném startovním poli má nejagresivnější styl jízdy vůbec a používá výhradně mužskou výstroj.

 

Nedalo mi to, a tuto novopečenou olympijskou vítězku jsem na internetovýc zdrojích našel v úplně jiném světle.
To co jsem našel mi – jako příznivci sjezdového lyžování a muži (chlapovi) – vyrazilo dech. Posuďte sami.

To stojí za to vidět!


No Replies to "Olympijská vítězka tak trochu jinak. V bikinách!"