Co se stalo s Berťasem(cz)?

Posted on 23.6.2011

Zástupný avatar k profilunový systém, nová grafika, nová struktura. A to je jen začátek.

Vážení přátelé a návštěvníci mého blogu. Možná jste již zaregistrovali, že můj web doznal podstatných změn. To co je viditelné je nová grafická podoba a nové uspořádání odkazů a jednotlivých sekcí. Připouštím, že grafická šablona je převzatá od anglicky mluvícího tvůrce, takže některé prvky a odkazy můžou být ještě v angličtině, ale pracuji na tom abych to všechno přeložil.

Jinak zde najdete vše, na co jste byli zvyklí – blog, postřehy, komentáře, příspěvky a fotky. Když už jsme u těch fotek… zatím je fotogalerie ještě v původní podobě. Nic méně mám v plánu upravit i předělat galerii tak, aby byla více zapojená do webu a prohlížení fotek bylo ještě příjemnější.

Krom těchto viditelných změn se odehrála také změna na pozadí. Změnili jsme hardware a server na kterém blog běží, změnili jsme i databázi, která jej plní a drží pohromadě. Vše je nyní modernější, rychlejší a stabilnější než dříve.

A na co se můžete těšit? Mám v plánu trochu častěji přispívat články i komentáři. Připravji řadu nových fotek a snad i videí. Takže rozhodně bude na co se dívat.


No Replies to "Co se stalo s Berťasem(cz)?"